| Tipo de movimiento | Pista |
|---|---|
| Operar peso | 50 toneladas |
| Tipo de comercialización | Producto 2023 |
| Tonaje | 50 toneladas |
| El tipo | excavadora |
| Tipo de movimiento | Pista |
|---|---|
| Operar peso | 50 toneladas |
| Tipo de comercialización | Producto 2023 |
| Tonaje | 50 toneladas |
| El tipo | excavadora |
| Tipo de movimiento | pista |
|---|---|
| Operar peso | 20T |
| Tipo de comercialización | Producto 2025 |
| Tonelaje | 20ton |
| Tipo | Excavador |
| Tipo de movimiento | pista |
|---|---|
| Operar peso | 20T |
| Tipo de comercialización | Producto 2025 |
| Tonelaje | 20ton |
| Tipo | Excavador |
| Peso de funcionamiento | 22,200 kg |
|---|---|
| Actúe | Espacio de trabajo cómodo |
| El motor | Cummins Qsb6.7 |
| Altura máxima de excavación | 5780m m |
| Velocidad de oscilación | 11.5 rpm |
| Palabras clave | Excavadora usada |
|---|---|
| Origen | Corea del Sur |
| Tipo de movimiento | la pista |
| Capacidad estándar del cubo | ³ de los 0.21m |
| Peso de la máquina | 5720 kg |
| Condición | excavador usado de la rueda |
|---|---|
| El original | Corea del Sur |
| Año | 2022 |
| Peso de funcionamiento | 21.000 libras |
| Capacidad del cubo | 1.2 metros cúbicos |
| Working hour | 1682h |
|---|---|
| Driving Form | Hydraulic |
| Standard Bucket Capacity | 1.05m³ |
| Machine Weight | 22570kg |
| Manufacture Year | 2019 |
| Advantages | The modern R350LVS excavator has the advantages of powerful functions, energy saving and environmental protection, easy control, safety and reliability, good comfort and easy maintenance, and is suitable for various engineering construction and earthmoving |
|---|---|
| Moving Type | Track |
| Origin | Korea |
| Energy saving and environmental protection | Using advanced low-emission engine technology, it has the characteristics of low fuel consumption and low emissions, and meets modern environmental protection requirements. |
| Convenient maintenance | For the repair and maintenance of excavators, the modern R350LVS excavator adopts a modular design, which facilitates the disassembly and replacement of parts, saving maintenance time and costs. |
| Cost | Low maintenance costs and high cost performance |
|---|---|
| Product Name | Reliable Hyundai 210W-9 Used Wheel Excavator Durable and High Performance Wheel Excavator Construction Equipment |
| Machine Weight | 20560kg |
| Maintenance | Relatively low maintenance |
| Maximum Digging Depth | 6450mm |