| Palabras clave | Excavadora usada |
|---|---|
| Origen | Japón |
| Tipo de movimiento | Pista |
| Capacidad del cubo | 0.13m3 |
| Radio máximo de excavación | 5125 mm |
| Palabras clave | Excavadora usada |
|---|---|
| Marca del producto | El Komatsu |
| Modelo | PC70 |
| Origen | Japón |
| Ubicación | Shanghái, China |
| Palabras clave | Excavadora usada |
|---|---|
| Origen | Japón |
| Tipo de movimiento | Pista |
| Capacidad estándar del cubo | ³ de los 0.31m |
| Peso de la máquina | 6800 kg |
| Palabras clave | Excavadora usada |
|---|---|
| Origen | Corea del Sur |
| Tipo de movimiento | la pista |
| Capacidad estándar del cubo | 1.75m3 |
| Peso de la máquina | 29600kg |
| Palabras clave | Excavadora usada |
|---|---|
| Origen | Japón |
| Tipo de movimiento | Excavadora de rastreo |
| Capacidad del cubo | 0.19M3 |
| Radio máximo de excavación | 5685 mm |
| Palabras clave | Excavadora usada |
|---|---|
| Origen | Japón |
| Tipo de movimiento | la pista |
| Capacidad del cubo | 0.15m3 |
| Radio máximo de excavación | 6220m m |
| Palabras clave | Excavadora usada |
|---|---|
| Origen | Japón |
| Tipo de movimiento | la pista |
| Capacidad del cubo | 0.15m3 |
| Radio máximo de excavación | 6220m m |
| Palabras clave | Excavadora usada |
|---|---|
| Origen | Japón |
| Tipo de movimiento | Excavadora de rastreo |
| Capacidad del cubo | 0.19M3 |
| Radio máximo de excavación | 5685 mm |
| Palabras clave | excavadora usada |
|---|---|
| Origen | Corea del Sur |
| Tipo de movimiento | Pista |
| Capacidad del cubo estándar | 1.75m3 |
| Peso de la máquina | 29600kg |
| Advantages | The modern R350LVS excavator has the advantages of powerful functions, energy saving and environmental protection, easy control, safety and reliability, good comfort and easy maintenance, and is suitable for various engineering construction and earthmoving |
|---|---|
| Moving Type | Track |
| Origin | Korea |
| Energy saving and environmental protection | Using advanced low-emission engine technology, it has the characteristics of low fuel consumption and low emissions, and meets modern environmental protection requirements. |
| Convenient maintenance | For the repair and maintenance of excavators, the modern R350LVS excavator adopts a modular design, which facilitates the disassembly and replacement of parts, saving maintenance time and costs. |